Idzie jesień – koce niesie :)

No i przyszła. Jesień. I to ta najbardziej nielubiana. Szara, bura, deszczowa i zimna. Nawet nosa nie chce się wyściubić. A zalecenia są jasne: przynajmniej godzina spaceru dziennie. Żeby być fit i dla zdrowotności. Hartowanie i te sprawy. A zwłaszcza dotyczy to dziecięci naszych. Nawet jeśli aura ciut bardziej sprzyjająca, to i tak chłodek już nieodzownie towarzyszy. A bez czego ani rusz na jesiennym spacerku? Co jest potrzebne, żeby umilić dziecięciu spacer w chłodzie? Kocyk! Tak, właśnie! Milutki, cieplutki. W wersji jesienno – zimowej ocieplany. A kto może Wam pomóc taki kocyk zdobyć? Oczywiście LaLocaMika! Kilka kocyków już wyszło spod mojej igły i mam nadzieję, że dobrze służą nowym małym właścicielom.

Kocyki są „minky’owo” – bawełniane lub „minky’owo – minky’owe” (w środku antyalergiczne wypełnienie – lub bez wypełnienia) w ślicznych kolorach. Idealne na każdą pogodę – te bez ocieplacza służą nam cały rok: moje dziewczyny śpią pod nimi latem zamiast kołderki i dodatkowo jeżdżą z nami na wszystkie wyjazdy), a te cieplutkie otulają Polara w czasie chłodów.

kocyk-3-na-strone

kocyk

kocyk2

Aaaa… i jeszcze jedno. Muszę zdradzić Wam tajemnicę. Wszystkie kocyki podlegają ścisłej kontroli jakości i są gruntownie testowane przez naszego głównego eksperta. Z resztą zobaczcie sami 😉

20150731_115025

20151013_131133

DSC_0515

DSC_0518

DSC_0522

Oczywiście rozmiar i kolor do uzgodnienia. Jeśli wyglądając przez okno zapragnęliście miękkiego, cieplastego kocyka dla swojego dziecka (albo dla siebie, a co!!!) to zapraszam do kontaktu. Wszystko szybko uzgodnimy i zabiorę się do szycia :)